Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.384
$6.384
10
$5.6772
$56.772
50
$4.96736
$248.368
100
$4.54157
$454.157
500
$3.902923
$1951.4615
1000
$3.619072
$3619.072
2500
$3.548108
$8870.27
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 1.083" W, 0.650" T x 1.969" L (27.50mm, 16.50mm x 50.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Series | QAK |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |