首页 / 垫,片 / QB0302A20WYS
minImg
QB0302A20WYS
American Technical Ceramics
型号:
QB0302A20WYS
描述:
THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Heat Transfer
Shape Rectangular
Thermal Resistivity 12°C/W, 19°C/W
Digi-Key Storage -
Color -
Backing, Carrier -
Material Aluminum Nitride
Outline 0.77mm x 0.51mm
Thermal Conductivity 53W/m-K, 81W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0020" (0.051mm)