首页 / 垫,片 / QB0603A25WYT\500
minImg
QB0603A25WYT\500
American Technical Ceramics
型号:
QB0603A25WYT\500
描述:
THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Heat Transfer
Shape Rectangular
Thermal Resistivity 13°C/W, 20°C/W
Digi-Key Storage -
Color -
Backing, Carrier -
Material Aluminum Nitride
Outline 1.52mm x 0.76mm
Thermal Conductivity 50W/m-K, 76W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0025" (0.064mm)