QT Brightek (QTB)
型号:
QBL8O30C
封装:
T-1 3/4 (5mm)
批次:
-
描述:
LED ORANGE CLEAR T-1 3/4 T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.29355
$2.9355
100
$0.168815
$16.8815
1000
$0.132098
$132.098
2000
$0.121087
$242.174
5000
$0.110086
$550.43
10000
$0.102742
$1027.42
25000
$0.099076
$2476.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 605nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Orange |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 5.00mm Dia |
| Millicandela Rating | 2200mcd |
| Height (Max) | 8.90mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 (5mm) |
| Series | QBL8XX30Y |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Base Product Number | QBL8O30 |
| Lens Size | 5.00mm Dia |