Essentra Components
型号:
QFG-16201
封装:
-
批次:
-
描述:
GROMMET 0.280" ELASTOMER BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.36005
$3.6005
25
$0.3173
$7.9325
50
$0.29165
$14.5825
100
$0.28025
$28.025
250
$0.251712
$62.928
500
$0.240255
$120.1275
1000
$0.200212
$200.212
2500
$0.183046
$457.615
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.280" (7.11mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.430" (10.92mm) |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, QFG |
| Panel Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | QFG |