Samtec Inc.
型号:
QFSS-026-04.25-L-D-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 52POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.7745
$17.7745
10
$15.40235
$154.0235
25
$14.59846
$364.9615
52
$14.386658
$748.106216
104
$12.694194
$1320.196176
260
$11.847887
$3080.45062
468
$11.594018
$5426.000424
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 52 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q2™ QFSS |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Base Product Number | QFSS-026 |