QFSS-026-04.25-L-D-A
Samtec Inc.
型号:
QFSS-026-04.25-L-D-A
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN RCPT 52POS SMD GOLD
库存 : 52
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 52
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.278" (7.06mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series Q2™ QFSS
Connector Type Receptacle, Center Strip Contacts
Pitch 0.025" (0.64mm)
Mfr Samtec Inc.
Features Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded
Package Tray
Mated Stacking Heights 11mm