Samtec Inc.
型号:
QFSS-052-04.25-L-D-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 104POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.363
$22.363
10
$19.5852
$195.852
25
$18.73894
$468.4735
52
$18.134588
$942.998576
104
$17.530056
$1823.125824
260
$16.562889
$4306.35114
468
$16.079301
$7525.112868
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 104 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q2™ QFSS |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Base Product Number | QFSS-052 |