QFWB-10-12-US01
Qualtek
型号:
QFWB-10-12-US01
品牌:
Qualtek
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
库存 : 1650
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cULus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.32" L x 1.61" W x 1.04" H (59.0mm x 41.0mm x 26.5mm)
Product Status Active
Weight 0.192 lb (87.08 g)
Current - Output (Max) 1A
Series QFWB-10 (10W)
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC