QHL75300S48
XP Power
型号:
QHL75300S48
品牌:
XP Power
封装:
Quarter Brick
描述:
DC-DC 75W BASEPLATE COOLED
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 450V
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.56A
Supplier Device Package Quarter Brick
Voltage - Input (Min) 180V
Package / Case Quarter Brick
Efficiency 89%
Mfr XP Power
Features Baseplate, Remote On/Off, Standby Output
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Number of Outputs 1
Series QHL75 (75W)
Power (Watts) 75 W