QJ8010L4TP
Littelfuse Inc.
型号:
QJ8010L4TP
封装:
ITO-220AB
描述:
TRIAC 800V 10A TO220
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max) 40 mA
Configuration Single
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 35 mA
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3 V
Triac Type Standard
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - Off State 800 V
Series QJxx06xx
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Mfr Littelfuse Inc.
Package Tube
Base Product Number QJ8010
Current - On State (It (RMS)) (Max) 10 A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A