Qualtek
型号:
QLB-253-00DNN-3BA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 32VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1895
$4.1895
5
$4.0508
$20.254
10
$3.9121
$39.121
50
$3.07344
$153.672
100
$2.51465
$251.465
250
$2.444806
$611.2015
500
$2.095548
$1047.774
1000
$1.955841
$1955.841
5000
$1.74629
$8731.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | QLB |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Qualtek |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | QLB-253 |