首页 / 振荡器 / QMQF326D25-2.5B-74.125
minImg
QMQF326D25-2.5B-74.125
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF326D25-2.5B-74.125
描述:
XTAL OSC TCXO 74.1250MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 74.125 MHz