首页 / 振荡器 / QMQF326P25-2.5B-135.260
minImg
QMQF326P25-2.5B-135.260
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF326P25-2.5B-135.260
描述:
XTAL OSC TCXO 135.2600MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 30mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 135.26 MHz