首页 / 振荡器 / QMQF326P33-2.0A-128.000
minImg
QMQF326P33-2.0A-128.000
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF326P33-2.0A-128.000
描述:
XTAL OSC TCXO 128.0000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 38mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 128 MHz