首页 / 振荡器 / QMQF326P33-2.5B-15.360
minImg
QMQF326P33-2.5B-15.360
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF326P33-2.5B-15.360
描述:
XTAL OSC TCXO 15.3600MHZ LVPECL
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 3
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 35mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function -
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 15.36 MHz