首页 / 振荡器 / QMQF574T33-2.0A-31.250
minImg
QMQF574T33-2.0A-31.250
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF574T33-2.0A-31.250
描述:
XTAL OSC TCXO 31.2500MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 24mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 31.25 MHz