首页 / 振荡器 / QMQF576D25-2.5B-77.760
minImg
QMQF576D25-2.5B-77.760
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF576D25-2.5B-77.760
描述:
XTAL OSC TCXO 77.7600MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 77.76 MHz