首页 / 振荡器 / QMQF576D33-2.5B-11.2896
minImg
QMQF576D33-2.5B-11.2896
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF576D33-2.5B-11.2896
描述:
XTAL OSC TCXO 11.2896MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 26mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 11.2896 MHz