首页 / 振荡器 / QMQF576P33-2.0A-149.875
minImg
QMQF576P33-2.0A-149.875
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QMQF576P33-2.0A-149.875
描述:
XTAL OSC TCXO 149.8750MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 38mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 149.875 MHz