Samtec Inc.
型号:
QRM8-018-02.0-L-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY PLUG 36POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.5635
$14.5635
10
$12.9105
$129.105
85
$11.254926
$956.66871
510
$9.599807
$4895.90157
1020
$8.805332
$8981.43864
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 36 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.189" (4.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | QRate® QRM8 |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 9mm |
| Base Product Number | QRM8-018 |