Samtec Inc.
型号:
QRM8-052-02.0-L-D-A-GP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY PLUG 104POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.9905
$18.9905
51
$15.40006
$785.40306
102
$14.88669
$1518.44238
459
$13.654644
$6267.481596
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 104 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.189" (4.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | QRate® QRM8 |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 9mm |
| Base Product Number | QRM8-052 |