QS121XXHW220
APEM Inc.
型号:
QS121XXHW220
品牌:
APEM Inc.
描述:
INDICATOR 12MM FIXED HI WHT 220V
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle 45°
Termination Style Solder Lug
Panel Cutout Dimensions 0.472" (12.00mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Series QS
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Base Product Number QS121XXHW
Lens Size 14.00mm Dia