QSH-020-01-F-D-DP-A
Samtec Inc.
型号:
QSH-020-01-F-D-DP-A
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN DIFF ARRAY RCP 40P SMD GOLD
库存 : 4449
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Contact Finish Thickness 3.00µin (0.076µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.128" (3.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series Q Strip® QSH
Connector Type Differential Pair Array, Female
Pitch 0.020" (0.50mm)
Mfr Samtec Inc.
Features Board Guide, Ground Bus (Plane)
Package Tray
Mated Stacking Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm