Samtec Inc.
型号:
QSH-020-01-F-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY RCP 40P SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.5425
$11.5425
10
$10.23435
$102.3435
25
$9.84086
$246.0215
40
$9.447275
$377.891
96
$8.922381
$856.548576
288
$8.135135
$2342.91888
480
$7.61027
$3652.9296
960
$6.980458
$6701.23968
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QSH |
| Connector Type | Differential Pair Array, Female |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm |
| Base Product Number | QSH-020 |