首页 / 晶体 / QT216S-24.000MAHE-T
minImg
QT216S-24.000MAHE-T
QST
型号:
QT216S-24.000MAHE-T
品牌:
QST
描述:
2.0X1.6 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 90 Ohms
Series QT216S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Operating Mode Fundamental
Frequency 24 MHz