首页 / 晶体 / QT252S-12.288MDIQ-T
minImg
QT252S-12.288MDIQ-T
QST
型号:
QT252S-12.288MDIQ-T
品牌:
QST
描述:
2.5X2.0 20PPM @25C 20PPM (-40~85
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series QT252S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Operating Mode Fundamental
Frequency 12.288 MHz