首页 / 晶体 / QT325G-19.6608MAHQ-T
minImg
QT325G-19.6608MAHQ-T
QST
型号:
QT325G-19.6608MAHQ-T
描述:
3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series QT325G
Operating Mode Fundamental
Frequency 19.6608 MHz