首页 / 晶体 / QT532G-16.000MAAQ-T
minImg
QT532G-16.000MAAQ-T
QST
型号:
QT532G-16.000MAAQ-T
描述:
5.0X3.2 30PPM @25C 30PPM (-20 TO
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series QT532G
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr QST
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz