首页 / 晶体 / QT532S-13.560MEEQ-T
minImg
QT532S-13.560MEEQ-T
QST
型号:
QT532S-13.560MEEQ-T
描述:
5.0X3.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series QT532S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Operating Mode Fundamental
Frequency 13.56 MHz