Samtec Inc.
型号:
QTH-020-02-F-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.1125
$12.1125
65
$9.913611
$644.384715
130
$9.362839
$1217.16907
455
$7.985909
$3633.588595
975
$7.325013
$7141.887675
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.286" (7.26mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTH |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Base Product Number | QTH-020 |