Samtec Inc.
型号:
QTH-030-07-F-D-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 60P SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.292
$20.292
54
$16.450656
$888.335424
108
$15.902297
$1717.448076
486
$14.586214
$7088.900004
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.954" (24.23mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTH |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 25mm |
| Base Product Number | QTH-030 |