Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.959
$23.959
10
$20.98455
$209.8455
25
$20.07768
$501.942
48
$19.429875
$932.634
96
$18.782194
$1803.090624
240
$17.745962
$4259.03088
480
$17.227813
$8269.35024
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.160" (4.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTH |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Base Product Number | QTH-060 |