Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.1565
$21.1565
10
$18.5288
$185.288
25
$17.72776
$443.194
40
$17.155812
$686.23248
80
$16.584036
$1326.72288
240
$15.669024
$3760.56576
440
$15.211533
$6693.07452
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.600" (15.24mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTH |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 16mm |
| Base Product Number | QTH-060 |