首页 / 振荡器 / QTM216-77.760MBE-T
minImg
QTM216-77.760MBE-T
QST
型号:
QTM216-77.760MBE-T
描述:
2.0X1.6 3.3V 50PPM (-40 TO 85C)
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
Series QTM216
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr QST
Frequency 77.76 MHz