首页 / 振荡器 / QTM532-112.000MBE-T
minImg
QTM532-112.000MBE-T
QST
型号:
QTM532-112.000MBE-T
描述:
XTAL OSC XO 112.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series QTM532
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr QST
Frequency 112 MHz