首页 / 振荡器 / QTM532P-25.000MBE-T
minImg
QTM532P-25.000MBE-T
QST
型号:
QTM532P-25.000MBE-T
描述:
5.0X3.2 LVPECL 3.3V 50PPM (-40~8
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ratings -
Series QTM532P
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr QST
Frequency 25 MHz