首页 / 振荡器 / QTM750P-133.330MBE-T
minImg
QTM750P-133.330MBE-T
QST
型号:
QTM750P-133.330MBE-T
描述:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series QTM750P
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr QST
Frequency 133.33 MHz