首页 / 振荡器 / QVMQF326D25-2.5B-12.600
minImg
QVMQF326D25-2.5B-12.600
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QVMQF326D25-2.5B-12.600
描述:
XTAL OSC VCTCXO 12.6000MHZ LVDS
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 3
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 12.6 MHz