首页 / 振荡器 / QVMQF326D33-2.5B-12.352
minImg
QVMQF326D33-2.5B-12.352
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QVMQF326D33-2.5B-12.352
描述:
XTAL OSC VCTCXO 12.3520MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 26mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 12.352 MHz