首页 / 振荡器 / QVMQF326P33-2.0A-12.580
minImg
QVMQF326P33-2.0A-12.580
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QVMQF326P33-2.0A-12.580
描述:
XO VCTCXO 12.5800MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 35mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 12.58 MHz