首页 / 振荡器 / QVMQF576P33-2.0A-49.152
minImg
QVMQF576P33-2.0A-49.152
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
QVMQF576P33-2.0A-49.152
描述:
XO VCTCXO 49.1520MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 38mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 49.152 MHz