QW0750BR
NTE Electronics, Inc
型号:
QW0750BR
封装:
Axial
描述:
RES 750 OHM 1% 1/4W AXIAL
库存 : 3484
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 50
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.256" L (2.40mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 Ohms
Series -
Power (Watts) 0.25W, 1/4W