Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.24985
$2.4985
50
$0.17518
$8.759
100
$0.1501
$15.01
500
$0.112556
$56.278
1000
$0.095057
$95.057
2500
$0.09005
$225.125
5000
$0.085044
$425.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | QYX |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 1500 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |