Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.706
$14.706
5
$14.5806
$72.903
10
$14.46945
$144.6945
25
$14.24658
$356.1645
50
$13.80141
$690.0705
100
$12.587595
$1258.7595
250
$12.24322
$3060.805
500
$12.020616
$6010.308
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 72V |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Size / Dimension | 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | INNOLINE R-78HB |
| Power (Watts) | 1.65 W |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Efficiency | 88% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | OTP, SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | R-78HB3.3 |