R0.25D10-1209/P
Recom Power
型号:
R0.25D10-1209/P
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-9V 250MW
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -9V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Isolation 1 kV
Voltage - Output 1 9V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 14mA, 14mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series ECONOLINE R0.25D (0.25W)
Power (Watts) 250 mW
Type Isolated Module
Package / Case 10-SMD Module
Efficiency 60 ~ 70%