R04-11D30-110
NTE Electronics, Inc
型号:
R04-11D30-110
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 110V
库存 : 21
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Contact Rating (Current) 30 A
Termination Style Screw Terminal
Product Status Active
Contact Form DPDT (2 Form C)
Relay Type General Purpose
Series R04
Operate Time 40 ms
Coil Voltage 110VDC