R09P3.3S/R8
Recom Power
型号:
R09P3.3S/R8
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 9.9V
Voltage - Isolation 8 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 303mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8.1V
Series ECONOLINE RxxPxx/R (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Efficiency 70 ~ 80%