NTE Electronics, Inc
型号:
R10-11A10-120
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.52
$20.52
10
$19.494
$194.94
20
$18.468
$369.36
50
$17.442
$872.1
100
$17.0335
$1703.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 50°C |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Product Status | Active |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Series | R10 |
| Operate Time | 20 ms |
| Coil Voltage | 120VAC |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Release Time | 28 ms |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R10-11 |