NTE Electronics, Inc
型号:
R10-14D10-12F
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.917
$17.917
10
$17.024
$170.24
20
$16.1215
$322.43
50
$15.2285
$761.425
100
$14.8675
$1486.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Product Status | Active |
| Contact Form | 3PDT (3 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Series | R10 |
| Operate Time | 24 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Release Time | 26 ms |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R10-14 |