Radiall USA, Inc.
型号:
R112075000
封装:
-
批次:
-
描述:
SMC / STRAIGHT PLUG CRIMP TYPE C
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.0925
$20.0925
10
$17.41065
$174.1065
25
$16.50188
$412.547
50
$16.26248
$813.124
100
$14.34937
$1434.937
250
$13.39272
$3348.18
500
$13.105706
$6552.853
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-179, 187, 188, 316 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMC |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Box |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | R11207 |