Radiall USA, Inc.
型号:
R114673020
封装:
-
批次:
-
描述:
SMB / RIGHT ANGLE BULKHEAD MALE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.867
$18.867
10
$16.52335
$165.2335
25
$15.80914
$395.2285
50
$15.29918
$764.959
100
$14.78922
$1478.922
250
$13.973284
$3493.321
500
$13.565316
$6782.658
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Receptacle, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Box |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | R11467 |